اینجا قشم ، سد صالحی

ادریس رنجبر

2018-12-17

جزیره ای داریم با طبیعتی بکر و هوایی پاک. نفس می کشیم. دم و بازدم های مداوم و معمولا نیمه هوشیارانه. امروز عضر تصمیم گرفتم از دفتر کارم بیرون بروم و کمی در جزیره دور بزنم. اینجا که تصویرش رو میبینید سد صالحی واقع در جزیره ی قشم است.

جای زیبایی است. رنگ های طبیعت جاری هستند. هوا خوب است (توجه کنید الانی که من دارم این مطلبو مینویسم هوا خوبه) و حال ما هم خوبه. هرچند تابستون جزیره هم تفریحاتی مانند شنا و ساحل های زیباش آدم رو مجذوب خودش می کنه.

در مورد این جزیره چیز هایی زیادی برای گفتن و نوشتن وجود دارد. چیز هایی زیبا و بکر که تا نیایید و از نزدیک حس نکنید احتملا درک هم نخواهید کرد. اینجا جزیره را می شود حس کرد. دریا، آب، خشکی و در کل بوی جزیره در کل هزار و چهارصد و اندی متر مربع مساحتش به مشام می رسد.

اینم یه فایل صوتی؛حتما گوش کنید.
این هم فضای اطراف سد

خلاصه حرفم اینه که برای ما که همیشه تو جزیره هستیم خیلی چیزها عادی شده (متاسفانه) ولی بهتر اینه که هوشیاری و آگاهی در لحظه نسبت به اطرافمون و صد البته خودمون داشته باشیم تا بتونید خیلی بهتر و راحت تر از زندگی اطرافمون لذت ببریم. و فراموش نکنید که زندگی در جریان است…

سعی می کنم از این به بعد هرازگاهی که وقت کردم یه مطلب راجع به جزیره و مکان های جالب و دیدنیش بنویسم و صد البته با کمک دوستان اگر شد ویدیو هایی رو هم تهیه خواهیم کرد. (این یکی هنوز قطعی نیست:( )

ممنونم که این نوشته رو تا اینجا دنبال کردی. اگه خواستی میتونی از این لینک نگاه به نوشته های دیگه ی من در رابطه با زندگیم و جزیره ی قشم بندازی!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *