سلام در این ویدیو آموزشی با عنوان «آموزش دانلود از یوتیوب» به شما یاد می دم چطوری بدون نصب هیچ نرم افزاری بتونید خیلی راحت و سریع با کیفیت های مختلف یک ویدیو رو از وب سایت YouTube دانلود بکنید.

همونطوری که می دونید برای دانلود ویدیو از وب سایت یوتیوب که یک وب سایت اشتراک گذاری ویدیو هستش زیاده. اما بعضی از این راهکار ها پیچیده؛ بعضی پولی و یا نیاز به نصب نرم افزار خاصی دارند.

مثلا نرم افزار IDM یا همون Internet Download Manager که یک نرم افزار پولی هستش و البته برای ویندوزه. یا نسخه ی رایگان مشابهش که بهش میگن FDM یا همون Free Download Manager. البته این رو هم اضافه می کنم که نرم افزار FDM که برای ویندوز هستش علاوه بر رایگان بودن؛ متن باز (Open Source) هم هست که خودش یکی از ویژگی های مهم نرم افزار به حساب میاد.

اما در این روش ما خیلی سریع و راحت عمل می کنیم. بدون نصب هیچ نرم افزار یا پلاگینی روی سیستم یا مرورگرمون می تونیم ویدیو رو با کیفیتی که می خوایم دانلود کنیم.

از آموزش ها هم حتما اگه دوست داشتین حمایت کنید.

جهت استفاده از سایر آموزش ها حتما از آموزش های دیگه دیدن کنید و همچنین صفحه ی آپارات من رو دنبال کنید.

راستی اگر نقد یا پیشنهادی دارید چه در همین صفحه از طریق کامنت یا از طریق صفحه تماس با ما می تونید برای من بنویسید تا کیفیت آموزش ها رو ارتقا بدیم.