کاربرد واقعی   در HTML

فناوری اطلاعات وب

سلام. چند روز پیش یکی از دوستانم در توییتر یک توییتی زد در مورد کاربرد واقعی   که جالب بود و گفتم براتون بگم. ماجرا از این قراره که ما معمولا میایم با این Entity فاصله میزاریم بین کلمات که کار درستیه و در واقع کاربرد این Entity هم همینه. اما موضوع اینجاست که یه نوع خاصی از فاصله است که خیلیامون در موردش نمیدونیم.

None Breaking Space یعنی فاصله ای که نمیشکنه یه این معنا که وقتی از &;nbsp; بین دو کلمه استفاده می کنیم؛ اگر برای یه کلمه جا نشد هر دو کلمه با هم میرن خط بعد. کاربرد خیلی زیادی داره خصوصا برای جاهایی که دو کلمه با هم خیلی ربط دارند مثل ۱۰ KM که اگر KM بره خط بعد ما در لحظه اول شاید نفهمیم چی به چیه و نیازه این ها کنار هم باشند. پس میایم از   استفاده می کنیم تا اگر صفحه کوچیکتر شد یا به هر دلیل دیگری جا برای یه کلمه نبود اون کلمه دوم هم همراهش باشه و بره خط بعدی.

اینجا در ویدیو کامل براتون توضیح دادم می تونید ببینید. فقط حواستون باشه که ویدیو ها در یوتیوب بارگزاری شده پس حتما از یک پروکسی استفاده کنید.

امیدوارم این مطلب براتون مفید واقع بشه. از دوستم هم از همینجا تشکر میکنم که باعث شد این مطلب رو ارایه بدیم. براتون لحظات خوشی رو آرزو میکنم. موفق باشید

اگر دوست داشتین خوشحال میکنم با اشتراک گذاری لینک این صفحه یا حمایت مالی به من برای ادامه این آموزش های رایگان انرژی بدین.

 • فاضل
  2020/08/31

  سلام خوب هستین متاسفانه هیچ راه ارتباطی در سایتوون قرار ندادین که تونیم مشکلاتمون رو رفع کنیم بنده در نصب یک برنامه روی لینوکس به مشکل برخوردم نیاز به کمک یه حرفه ای کار هستم

  • ادریس رنجبر
   2020/08/31

   سلام. در قسمت فوتر وب سایت لینک به صفحه تماس با ما هست. همچنین ایمیل من اونجا هست میتونید ایمیل بزنید؛ در اسرع وقت پاسخ میدم.